HAKKIMIZDA

Etika Mühendislik & Müşavirlik

Etika Mühendislik & Müşavirlik olarak Statik projelendirme alanında hizmet veren firmamızın öncelikli amacı, kaliteli projeler üretmektir. Bu amaç doğrultusunda firmamız, güvenli, estetik, kullanışlı ve ekonomik tasarımlar ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Statik projeler, deneyimli ve donanımlı mühendisler ile teknik personelin yürüttüğü ekip çalışmalarıyla, gerekli analiz ve tasarım yazılımları kullanılarak üretilmektedir.

Oluşturduğumuz kalite standartlarımızın gereği olarak, üstlenilen projenin gerekli teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere uygun olarak hedeflenen süreyi aşmadan ve en kısa sürede tamamlanması, firmamız adına büyük önem taşımaktadır.

Statik projelendirme, önemli ölçüde can/mal güvenliği tehlikesini içinde barındırmaktadır. Yaşayarak öğrenmenin bedelinin belki de en ağır olduğu bu dalda hizmet veren firmamız, insan hayatının önemini ve mühendislik doğrularını rehber edinerek etik değerlerin ışığında, çağdaş hayatın gerekliliklerine uygun şekilde kendini sürekli geliştirmekte ve çalışmalarına devam etmektedir.

 

MÜHENDİSLERİMİZ

  • İnş. Y. Müh. E. Erhun Oskay
  • Mimar Müzeyyen Atmaca
  • İnş. Y. Müh. Emre Gani

 

Yapı mühendisliği, kesin olarak belirlenemeyen yükler etkisinde, özellikleri ancak tahmin edilebilen malzemeler kullanılarak, sadece yaklaşık olarak analiz edilebilen gerçek yapılar yapma sanatıdır.

Edward L. Wilson
 
 
 

Sanat, ‘’yapmaktır’’. Bilim, ‘’bilmek’’. Fakat mühendislik ‘’ne yaptığını bilmektir’’

Albert Einstein

ETİKA

Merdivenköy Mh. Küme Sk. No:3 D:17 Kadıköy / İstanbul

Çedbik Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği